Лікар Комаровський оцінив стан путіна і розповів, чи скоро той сконає (ВІДЕО)

Каже, російський диктатор 100% хворий, але що це значить насправді?

Дехто вважає, що Путін лише вдає з себе "безтямного"

Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський заявив, що лідер Кремля владімір путін хворий, але його діагноз – не смертельний. Імовірно, путін страждає від наслідків коронавірусу.

Таку заяву медик зробив в інтерв'ю на YouTube-каналі «Гончарова».

Важко поставити діагноз. Але описати перспективи можна. Тобто чи треба вам сподіватися на швидку кончину? Це лікар у більшості випадків сказати може.

 

Не сподівайтеся, на жаль...

 

Він дуже нездоровий, але недуги, яка завтра зведе в могилу, у нього немає. А хвороба, яка сильно порушила його розумові функції, у нього є. Ми можемо тільки гадати. Я припускаю, що у нього посткоронавірусна енцефалопатія, – заявив медик.

Цей фрагмент на відео – з 41:00 хв

Енцефалопатія – це дифузне порушення функції головного мозку, спричинене патологічними метаболічними процесами у нервових клітинах. Це збірне поняття, тому ця хвороба може розвиватися при багатьох захворюваннях і бути первинною або ж вторинною. Однак результатом енцефалопатії є дистрофія та загибель нервових клітин, що клінічно проявляється порушеннями функції головного мозку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень