Чи справді путін має двійників: відповідь психолога

Про використання двійників говорив керівник української розвідки Кирило Буданов.

Малоймовірним вважає існування двійників російського президента психолог та експерт із питань вербальної комунікації Валентин Кім. Адже тоді, пояснює, має існувати ідентична путіну людина.

Вона має бути приблизно такого ж віку на вигляд, такого ж зросту. Людина має так само виглядати. І тут уже починаються складнощі.

 

Оскільки це - двійник, то ніхто не має здогадатися, що він існує. А це означає, що цю людину, потім треба [залишити] в якійсь «бульбашці».

За словами Кіма, людина, функція якої — раз на рік, або раз на місяць представляти путіна в якихось ситуаціях, — повинна розуміти, що вона — витратний матеріал і її можуть ліквідувати замість путіна, «аби путін залишився живий чи просто не напружувався».

Чи відчуття цієї людини будуть впливати на те, як вона поводитиметься? Звичайно, ця людина буде кожен свій вихід до людей сприймати як останній, тому що вона розуміє, що її використовують для того, аби в разі чого не постраждав путін. Тобто це смертник.

 

І це має бути не лише людина дуже схожа, а ідеологічно настільки натаскана на свою роль, на готовність померти, що це дуже складно.

Він додав, що у людини з часом змінюється статура, обличчя, характер висловів, багато інших індивідуальних характеристик і двійник має відповідати не лише нинішньому вигляду, а й вигляду через рік, два чи п’ять.

Хтось має дослідити не просто як буде змінюватися моє тіло, а як змінюватиметься тіло путіна. Мене постійно мають під це підганяти. І тоді тут постає питання: скажіть, будь ласка, а в якому віці ми маємо викрасти таку людину, забрати її з суспільства, з родини, з кола друзів і помістити в цю «бульбашку»? Скільки має бути років людині, аби вона перестала існувати для суспільства?

За його словами, це питання «ставить хрест» на ідеї двійників.

Наявність двійника небезпечна і для самого путіна. Адже комусь з його оточення може бути вигідно прибрати його, залишивши замість нього двійника.

Залишити ляльку, яка просто виконуватиме будь-які накази, прикриваючись цією лялькою. І в даному випадку сам путін не зацікавлений у тому, щоби двійники існували. Тому що це питання не його безпеки, це питання його небезпеки.

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень