Робити добро: трирічна дівчинка з Рівненщини потребує допомоги

Операція коштує 50 тисяч євро або 1,5 мільйони гривень

Трирічну мешканку Здолбунова потрібно рятувати від раку крові. Про гострий лейкоз у Зоряни Стригун рівненські лікарі повідомили її батькам в неділю, 2-го липня. Спочатку в дитини був жар і сильний кашель, розповідає тітка Зоряни Надія. Її повезли на аналізи в Рівненську обласну лікарню ще минулого тижня, однак їх довелось здавати повторно. Тоді й батьки дівчинки дізналися страшну правду, розповідає тітка Зоряни Надія:

Прийшли до лікаря, думали, можливо, якесь запалення легенів. Але аналізи нічого не показали, а у п’ятницю пішли повторно здавати кров, то аналізи 100% підтвердили, що то був гострий лейкоз.

Складну операцію для лікування лейкемії можуть зробити закордоном. Одним із варіантів батьки розглядають медзаклад в Італії, однак там лише авансом треба заплатити 10 тисяч євро. Всього операція коштує 50 тисяч. Наразі батьки збирають гроші, аби Зоряна отримала шанс жити. Реквізити для перерахування коштів ви можете побачити нижче: 

Звертаюся до усіх небайдужих людей!

Моя маленька племінничка Стригун Зорянка раптово захворіла на рак крові. Прошу, допоможіть, хто чим може, у боротьбі з цією хворобою. Кожна хвилина дорога!, - пише Надія. - За вчора відгукнулося багато людей, ми вдячні за кожну гривню! Зібрано 7700 грн, але це дуже невелика сума в порівнянні з потрібними коштами на лікування.
 

Наразі, мова йде про виїзд на лікування за кордон, а це лише авансу 10 тис. євро + ще більші кошти на лікування там.
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ КАРТИ:
 

Карта ПриватБанку 5168 7420 2362 3444, Стригун Галина Іванівна
При поповненні через інші банки: 

ПАТ КБ ПРИВАТБАНК р/р 29244825509100, ЄДРПОУ 14360570, МФО 305299, призначення:для зарахування на картку N 5168 7420 2362 3444, ПІБ Стригун Галина Іванівна, ІПН 3070714841.

 

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! КОЖНА ГРИВНЯ ГРАЄ РОЛЬ!

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень