ON-LINE

Музика AC/DC лікує рак

вівторок, 05 квітня 2016
Так вважають австралійські вчені

Хітову композицію AC / DC "Thunderstruck" з успіхом використали австралійські біотехнологи для удосконалення ліків, які використовують при хіміотерапії.

Суть полягає в тому, що для підвищення ефективності мікрочастинки препарату камптотецину, який використовується для лікування онкологічних захворювань, медики прагнуть укласти їх в мікроскопічні пористі капсули з полімерів. Для цього застосовується спеціальний процес з використанням плазми. Однак в цьому випадку мікрочастинки препарату опиняються в капсулі з полімерним покриттям тільки наполовину. А для більшої ефективності препарат повинен "випливати" з цих капсул якомога повільніше.

"Thunderstruck" використовували для наведення вібрацій потрібної інтенсивності: грубо кажучи, мікрочастинки препарату "підскакували" вгору, завдяки чому покривалися полімерною оболонкою більш ефективно.

Ми вирішили використовувати гучномовець, через який програвалася б композиція, що забезпечує вібрації і вертикальні коливання частинок. Хаотичні частоти спрацювали на відмінно: ми отримали більш рівномірно розподілене покриття, - розповів професор Ніко Фелькер, співробітник Університету Південної Австралії, під чиїм керівництвом здійснювалися дослідження.

На думку Фелькера, подібний процес можна застосовувати і до інших препаратів, які повинні починати діяти з затримкою. Професор також додав, що композицію AC/DC дослідники вирішили використовувати цілеспрямовано, - їм дуже імпонував і її настрій, і назва. Зрештою, блискавка - це теж плазма.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного