Головний архітектор Рівного в реанімації. На нього напали

Про це Радіо Трек стало відомо з достовірних джерел

За даними, якими на цю пору володіє Радіо Трек, Сергія Семенця напередодні ввечері вдарили чимось важким по голові, коли він виходив зі свого автомобіля.

Сергію Семенцю 55 років, він мешкає у с. Зоря у багатоквартирному будинку

Напад, орієнтовно, стався у під'їзді цього будинку чи на підході до нього учора ввчечері.

Точної інформації не існує, бо потерпілий знаходиться у вкрай важкому стані

Нині Семенця оперують. Стан його важкий, - повідомив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги  Рівненської міської лікарні Ігор Дундюк.

Він зараз в операційній, його оперують. Дійсно, це правда. Він поступив вчора до нас. У важкому стані зараз, - Ігор Дундюк. 

У ГУНП в Рівненській області поки деталей нападу не повідомляють.

А ось у приймальній головного архітектора Рівного зауважили, що сьогодні його дійсно на робочому місці не було, він на лікарняному. Проте з якого приводу його лікарняний, секретар не повідомила.

Тим часом,  напад (як головна версія) пов'язують із професійною діяльністю Сергія Семенця на посаді головного архітектора міста.

Джерело з міськвиконкому, на умовах анонімності, повідомило "Рівне вечірнє" наступне:

— Ви зрозумійте, це ж така посада, що всі попередники Сергія Юрійовича були звільнені чи їх «попросили» звільнитись, бо попалися на хабарах, — ділиться на умовах анонімності один з чиновників. — А Семенець виявився не таким — якщо не можна, то не можна. Простий, бідний, але принциповий. Ось хтось і «поквитався» за те, що якийсь дозвіл не підписав...

 

 

 
 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень