Легко відбувся, Безос позаздрить: Білл Гейтс віддав колишній всього $ 3 млрд

Акції свого дітища, компанії Microsoft, Гейтс дружині не довірив

Білл Гейтс, який ще у 2015 році передбачив коронавірус, передав своїй колишній дружині Мелінді акції компанії John Deere на суму $ 851 млн. Підприємство займається будівництвом промислових машин.

Раніше Гейтс віддав дружині частку в мексиканському підрозділі Coca-Cola і канадській залізничній компанії. За оцінками Bloomberg, тепер статок Мелінди Гейтс оцінюється в $ 3 млрд.

Загалом Гейтс легко відбувся. Наприклад, мільярдер і засновник Amazon Джефф Безос при розлученні з дружиною Маккензі віддав їй відразу $ 39 млрд.

Є кілька версій того, чому Гейтси розлучилися. Офіційно - Білл приділяв більше часу роботі, ніж сім'ї.

Але є думка, що причиною стало спілкування Гейтса з Джеффрі Епштейном навіть після того, як останнього звинуватили в торгівлі неповнолітніми. Подейкують, що таку дружбу Мелінда категорично не схвалювала.

Втім, у мережі жартують, що причини розлучення могли бути іншими.

На питання судді про причини розлучення Мелінда сказала всього два слова: "Micro (маленький) і soft (м'який)". А коли суддя сказав: "Вам знадобилося 27 років, щоб це зрозуміти...", Мелінда відповіла: "Він обіцяв оновлення".

 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень