Учасник штурму Капітолія вирішив «знищити інтернет», підірвавши сервери Amazon

Йому це не вдалося

Фото з nytimes.com

У США заарештували учасника штурму Капітолія, який планував підірвати серверний центр компанії Amazon. 

Про свої плани 28-річний американець Сет Аарон Пендлі відкрито заявив в мережі. Він вже дійшов до моменту закупівлі вибухівки, але попався у руки ФБР. Тепер йому загрожує до 20 років тюрми, - повідомляє New York Times.

На серверах Amazon працює значна частина усього мережевого трафіку, однак, на думку революціонера, на них тримається 70% усього інтернету. Пендлі вважав, що підрив будівель призведе до відключення мережі і вдарить по елітах. Це й був план затриманого американця – «знищити інтернет, щоб позлити олігархію».

Насправді ж збої в роботі серверів не завдали би жодного потужного удару – лише позбавили б доступу до мережі користувачів з певних регіонів.

Раніше Пендлі брав участь у штурмі Капітолія під час масових протестів у США. Він навіть приніс із собою гвинтівку, але залишив її у автівці, а сам не заходив до будівлі Капітолію, тому обійшлося без сутичок з правоохоронними органами, - пише Радіо Трек.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень