Легендарний Біґ-Бен зупиниться на 4 місяці

Це найдовша зупинка годинника за його 156-річну історію

Лондонський годинник Біґ-Бен – своєрідний символ міста - вимушено зупиниться на чотири місяці для капітального ремонту. У парламенті Великої Британії підрахували, що його реставрація коштуватиме 29 млн. фунтів стерлінгів ($44,7 млн).

Однак у комітеті фінансів палати громад також передбачають, що сума може зрости до 40 млн. фунтів ($61,7 млн). Ремонту потребує годинниковий механізм: підшипники 300-кілограмових стрілок та  маятника.

Реставрацію Біґ-Бену проводитимуть для боротьби із корозією металу, тріщинами в стелі та іншими структурними дефектами вежі Вестмінстерського палацу.

«Серйозне занепокоєння викликає те, що, якщо ці проблеми не будуть усунені в найближчі два-три роки, годинниковий механізм може зовсім зламатися», - йдеться у звіті.

Капітальний ремонт зупинить легендарний годинник аж на чотири місяці – це найдовша зупинка Біґ-Бену за його 156-річну історію. У 1976 році лондонський годинник з перервами стояв 26 днів протягом 9-місячних ремонтних робіт.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень