На Рівненській АЕС завершується ремонт четвертого енергоблоку

На енергоблоці № 4 (ВВЕР-1000) триває 50-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. Завершено проведення комплексних випробувань обладнання третього каналу системи безпеки.

Проведено гідровипробування першого та другого контуру реакторної установки.

Проводяться випробування за програмою виведення енергоблоку № 4 після планово-попереджувального ремонту. Усі ремонтні роботи виконуються згідно з графіком. Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на керівника прес-центру РАЕС Вікторію Леонову.

Станом на 8 годину 8 вересня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1790 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 43,5 мільйони кВт годин електроенергії, з початку місяця – 299,5 мільйонів кВт годин електроенергії та з початку року – 12 мільярдів  263,8 мільйони кВт годин електроенергії.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень