

Ще два великих підприємства на Рівненщині готують до приватизації
В Україні триває процес приватизації майна, що перебуває у державній власності. На Рівненщині у рамках малої приватизації готуються аукціони з продажу 23 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
- За останній рік на Рівненщині достатньо активно ведеться робота щодо реалізації залучення великої кількості об’єктів та учасників до проведення аукціонів.
Серед лотів - Радивилівський комбінат хлібопродуктів та Рівненський експертно-технічний центр Держпраці, - зазначив Ігор Тимошенко.
За словами чиновника, також Уряд прийняв рішення щодо приватизації Рівненського автомобільного ремонтного заводу. У січні цього року відбувся візит керівника «Укроборонпрому», після чого було підписано документи про передачу підприємства до сфери управління Фонду Держмайна.
Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Найкращі дружини за датою народження
Не потрібно видаляти чати та фото: лайфхак, як очистити пам'ять у Viber за 1 хв
В Україну знову суне похолодання: Дата
Дуже люблять своїх дружин і дітей: у які дати народжуються найнадійніші чоловіки для шлюбу?
Бусифікації – не буде? Рада запроваджує кримінальну відповідальність для ТЦК і ВЛК
На Рівненщині худобу забиватимуть гуманно і під молитву (ФОТО)
Вже оголосили тендер! Відомо з чого почнуть ремонт аеропорту «Рівне»
Хто вирішуватиме, кому дістануться квартири у рівненському пожежному депо
Тараканівський форт, який має стати туристичним магнітом Рівненщини, досі не перейшов у власність області
Фонд держмайна продав на Рівненщині пів сотні об’єктів
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415