Хто вирішуватиме, кому дістануться квартири у рівненському пожежному депо

У депо передбачили понад чотири десятки службових квартир

На фото рівненське пожежне депо
На фото рівненське пожежне депо

На вулиці Князя Володимира у Рівному завершують будувати пожежне депо.

Після введення об’єкта в експлуатацію, у депо буде одна з пожежних частин ГУ ДСНС у Рівненській області, яка обслуговуватиме мікрорайон Північний, а на верхніх поверхах – 44 квартири для пожежників, однак те, як будуть розподіляти квартири, нині невідомо.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко розповів, що призначення депо полягатиме в тому, щоб забезпечувати пожежну безпеку у північній частині Рівного.

Зважаючи на те, що це великий житловий масив, на території є низка промислових підприємств, тому є потреба саме в  функціонуванні там пожежного депо, – зауважив Ігор Тимошенко.

Він додав, що службові квартири у депо розподілятиме спеціальна комісія, яку створять при регіональному управлінні ГУ ДСНС Рівненщини.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень