Курсант знайшов у борщі мокрицю: що про це кажуть у ЗСУ (ВІДЕО)

Наполягають на медіанеграмотності користувачів інтернет-ресурсів

В мережі показали відео, на якому видно, як курсант у тарілці з борщем знайшов істоту, схожу на величезного таргана, мокрицю чи ракоподібного.

На початку тижня депутат Верховної ради, рівнянка Соломія Бобровська оприлюднила відео, на якому зображено невідому істоту, яку нібито у першій страві знайшов курсант військового вищого навчального закладу.

Відео супроводжувалося таким дописом:

Ми пишаємось тим, що борщ включили в спадок ЮНЕСКО та офіційно визнають українським. А на відео теж борщ, яким годують наших курсантів. Скільки зірок Мішлен він отримає?

Інформацію згодом підхопило видання Цензор.Нет під заголовком:

Нардепка опублікувала шокуюче відео: військових курсантів годують тарганами у борщі від монополіста закупівель Міноборони.

Також ресурс оприлюднив фото волонтерів з зіпсованими продуктами для військових:

Інформпривід перевірило інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Журналісти видання вважають, що на відео

Істота, що нагадує силіконову іграшку або приманку для морської риболовлі, яку в даному випадку застосували як реквізит у відеоролику, щоб викликати певну реакцію у глядачів.

Журналісти АрміяInform, посилаючись на зоологів, запевняють, що

Дане створіння абсолютно не притаманне фауні України і схоже на ракоподібних, які живуть в північних морях і океанах. Тобто на суходолі чи у приміщеннях кухні і їдальні ХНУПС воно навіть теоретично не вижило б, і у Харкові його можна побачити тільки в екзотичному зоомагазині. Ну, або ж у якості реквізиту аматорського відео.

Фото Цензор. Нет

Ще один аргумент, який наводять журналісти видання: колір ракоподібного на відео.

ракоподібні, потрапивши в температуру 100 °C, отримують червоне забарвлення, такі властивості тканин їхнього тіла. В кадрі ж створіння зовсім не червоне, а зелено-коричневе, тобто не варене. Отже, воно в казані не було. 

Крім того, керівництво Харківського національного університету Повітряних Сил, звідки й з’явилось  відео, провело власне розслідування і виявило, що відео з’явилося в інтернеті по обіді 22 квітня на одному з російських інтернет-ресурсів.

Тоді ж у військовому ВИШі негайно перевірили їдальню, але подібних істот не виявили.

Матеріал у АрміяInform завершується словами:

Дослідження даної ситуації ще раз доводить медіанеграмотність користувачів інтернет-ресурсів, яких використовують в рамках класичних гібридних загроз для здійснення деструктивного психологічного впливу на свідомість громадян і військовослужбовців. 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень