

Йому загрожує штраф
Мешканець Рівненської області намагався незаконно перетнути державний кордон і потрапити до Румунії. Нашого земляка у групі ще кількох військовозобов’язаних затримали днями на Буковині.
До переправи ухилянтів причетний місцевий житель, який віз чотирьох чоловіків власною автівкою. Відомо, що за поїздку порушники заплатили від 5 до 8 тисяч євро.
Правоохоронці затримали й організатора схеми, за скоєне йому загрожує кримінальна відповідальність, а втікачі відбудуться штрафом.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
Катастрофа «Курська» – символічний початок правління путіна, а зараз фінал для нього, – Зеленський (ФОТО)
Касьянов звернувся до Лісового, через нищення в Україні інженерної освіти та точних наук (ВІДЕО)
Додому за паспортами! Українським чоловікам вказують на двері у країні ЄС
В Україні масово мобілізують заброньованих чоловіків: в чому причина?
В Україні випробовують собак зі штучним інтелектом: Як вони допоможуть на війні
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415