«Крадуть» енергію за 5 хвилин: Знаки Зодіаку, які забирають у вас сили

Будьте обережними з цими енергетичними вампірами

У кожного хоча б раз у житті виникало відчуття слабкості після розмови з конкретною людиною. 

Багато хто не приділяє цьому уваги, однак є такі люди, які найбільш схильні підживлюватися чужою енергією.

СКОРПІОНИ

Представники цього знака Зодіаку є найбільшими енергетичними вампірами. Вони вміють майстерно маніпулювати іншими, причому це стосується навіть рідних і близьких.

Скорпіон може безперешкодно втертися в довіру людини, дізнатися всі її больові точки, а потім «натискаючи» на них, перетворити її на маріонетку. Такі люди часто провокують співрозмовника на емоції, крики, і внаслідок це призводить до конфліктів та навіть взаємних погроз.

РИБИ

Таким людям вдається з легкістю маніпулюють іншими, граючи роль жертви. Представники цього знака Зодіаку часто відчувають величезну жалість до себе, а також перекладають відповідальність за це на партнерів, родичів або друзів.

Нерідко Риби бувають вкрай токсичними. Вони майстерно плетуть інтриги й розносять плітки в колективі, а вдома провокують сварки, домагаючись таким чином від інших людей уваги й емоцій. Підживлюючись цією енергією, Риби почуваються чудово, на відміну від всіх навколо.

РАКИ 

Люди, народжені під цим знаком, часто впадають у відчай, дратуються через найменші дрібниці та доставляють близьким багато негативних емоцій.

Навіть незначна помилка в побуті стає для Раків катастрофою, через яку вони ладні отруїти життя всім навколо. Часто вони скаржаться і звинувачують всіх навколо у власних невдачах. Будь-яке неточне слово – і ви можете потрапити в «чорний список» Раків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень