Кованих англомовних вказівників у Рівному буде понад 2 десятки

Вони вказуватимуть дорогу до місцевих пам’яток старовини

Рівняни активно обговорюють звістку про встановлення нових вказівників у центрі Рівного. 

Вчора такий з’явився на перехресті вулиць Симона Петлюри і проспекту Миру.

Перший дороговказ встановили у четвер на вулиці Замковій. А всього їх буде 21.

На вказівникові, встановленому на вулиці Замковій, стрілки вказують напрямки до п’яти історичних об’єктів: будинку-музею, так званого бункера, розкопок на місці розташування замку-палацу Несвицьких-Любомирських, алеї кованих скульптур і туристично-інформаційного центру. На стрілках також вказано відстань у метрах до кожного об’єкта, йдеться у публікації видання РівнеРетроРитм.

Фото видання "РівнеРетроРитм"

Написи виконано українською та англійською мовами.

Фото видання "РівнеРетроРитм"

Ще один з’явився біля входу у парк Шевченка з вулиці Чорновола.

А це фото Дмитра Лазарєва

Ці вказівники встановили у межах концептуального проекту громадського бюджету «Від мамонтів до Рівного», спрямованого на розвиток туризму у місті.

Тож іще мають з’явитися таблички на кожній історичній будівлі і повноцінно запрацювати інформаційно-туристичний центр, який встановили у січні. А вказівників буде 21, повідомляв Радіо Трек начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

- Це 21 стовп, це 130 табличок, це колони такі невеличкі на місці зруйнованих уже пам'яток, яких не існує, як от, наприклад, театр Зафрана, німецька кірха для баптистів-євангелістів, яка стояла біля Клима Савура недалеко. Таким чином ми оце все хочемо звести разом. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень