Новий голова ОДА почав реалізовувати перше завдання Зеленського

Щоб інтернет був доступним для усіх

Вже за місяць на Рівненщині з’явиться мобільний зв'язок у місцях з поганим покриттям.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль за дорученням Президента України Володимира Зеленського продовжує роботу над ліквідацією «сліпих зон» мобільного покриття на Рівненщині.

Зокрема, у понеділок, 16 вересня очільник області провів робочу зустріч із керівниками регіональних осередків провідних мобільних операторів України.

Так, до 15 жовтня після модернізації базової станції у селі Грем'яче, що в Острозькому районі, стане доступним інтернет-з'єднання 4G (LTE) та покращено мобільний зв'язок від «Київстар».

 

А вже на початку 2020 року буде розширене мобільне покриття мережі «Київстар» довкола базової станції у селі Верхів Острозького району.

​Нагадаємо, саме після подорожі Острозьким районом Володимир Зеленський звернув увагу на якість мобільного зв'язку на Рівненщині.

«Самою лиш Острожчиною ми не обмежуємося. Моє пріоритетне завдання, аби якісний мобільний зв’язок з’явився на міжнародних трасах Рівненщини від кордонів із Житомирською та Волинською областю, від Рівного до кордону із республікою Білорусь та на Варшавській трасі.

 

І хоча особливу увагу в цьому питанні приділяємо північним районам області, у місцях, де знаходяться ліси, в силу чинного законодавства, швидко базові станції оператори не встановлять.

 

Проте ми вже домовилися, що інвест-плани мобільних операторів щодо кількості запланованих до спорудження веж у наступному році будуть збільшені чи не втричі, що посприяє максимальному розширенню мобільного покриття», - прокоментував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

На сьогодні мобільний оператор «Київстар» на території Рівненщини має 354 базові станції, з яких 16 встановлені в цьому році. Оператор «Vodafone» нині налічує 271 базову станцію, з яких цьогоріч встановили 26 веж.

Роботи триватимуть упродовж всього 2020 року. Таким чином, Рівненщина отримає майже повне мобільне покриття вдовж ключових доріг нашого краю у кожному районі області.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень