Коппола зібрався перевипустити «Хрещеного батька»

Доробки стосуватимуться третьої частини гангстерської саги

Складно повірити в те, що перша частина знаменитої кіноепопеї вийшла на екрани майже 50 років тому. Заключна частина побачила світ у 1990 році. Режисер саги Френсіс Форд Коппола замислив перезняти фінальну картину трилогії. Paramount Pictures вже працюють над редагуванням і реконструкцією фільму.

                       Аль Пачіно в ролі Майкла Корлеоне

 

«Хрещений батько 3», який був випущений 30 років тому, знову з'явиться на великих екранах, але під новою назвою – «Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне». Нова версія буде присвячена автору, який придумав легендарних героїв - Маріо П'юзо. Френсіс Форд Коппола заявив, що перезапуск фільму буде своєрідною даниною поваги чудовому письменнику, в якій режисер відтворить оригінальні ідеї Маріо:

Для цієї версії фінальної частини саги я створив нові початок і кінець, а також переставив деякі сцени, змінив музику. Саме подібні зміни, на мою думку, найбільш повно розкривають весь задум, і що найголовніше - фінал третьої історії про хрещеного батька.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень