Кому пощастить із грішми: гороскоп на 9 січня

ОВНИ

Ваші фінансові справи покращуються і цього дня ви це помітите. Буде правильним саме зараз починати налагодження контактів з діловими партнерами.

ТЕЛЬЦІ

Доля дає вам шанс поліпшити своє фінансове становище. День складається сприятливо, тому ви зможете проявити себе у різних сферах діяльності. Енергетичний, творчий і сексуальний потенціал цього дня зросте. Особливо це стосується жінок – у вас можуть з'явитися нові романтичні захоплення.

БЛИЗНЮКИ

Впевненість, яку вам дають рідні люди, допоможе вам знаходити правильні рішення у важливих питаннях. Але не намагайтеся вирішити усі проблеми відразу. Життя саме підкаже вам потрібний вихід.

РАКИ

Це день змін. Можливо, ви отримаєте значну суму, яку краще відкласти. Але зважайте на те, що вашому успіху може завадити поспіх.

ЛЕВИ

Вам не вдасться проявити у повній мірі ділові здібності. Не ставте глобальних завдань і не будуйте плани цього дня. Зірки не рекомендують шукати додатковий заробіток у інших сферах діяльності – існує ризик обману.

ДІВИ

Вам захочеться зайнятися чимось новим. Але краще розберіться зі старими справами. День буде сприятливим для вирішення спірних питань.

ТЕРЕЗИ

Вдалий день для тих, хто серйозно налаштований на результат. Це стосується усього. У вас зараз достатньо сил для великих звершень.

СКОРПІОНИ

Несприятливий день для покупок і з'ясування відносин. Вам краще зібратися з думками, а життя саме підкаже правильний вихід із ситуації. У другій половині дня краще скасувати усі зустрічі та візити.

СТРІЛЬЦІ

Ваше фінансове становище може покращитися. Розвинуте почуття відповідальності та схильність до точних розрахунків сприятимуть змінам у роботі. Ввечері можлива романтична зустріч або нове знайомство.

КОЗЕРОГИ

Вам потрібно більше довіряти людям, які наполягають на ніжному ставленні до вас. Стриманість у емоціях і ревнощі можуть ускладнити стосунки.

ВОДОЛІЇ

Вас чекає насичений день. Будьте максимально уважними, оскільки можливі прорахунки в роботі. Цього дня вам доведеться зробити вибір між приємним і необхідним.

РИБИ

Вам буде комфортно цього дня у будь-якій компанії. Ви можете отримати пропозицію по роботі, але не поспішайте її приймати. Можливо, ця діяльність не збігається з вашим розумінням цінностей. Не йдіть на угоду з совістю.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень