Кому на Рівненщині пощастило побачити сніг цієї зими (ВІДЕО)

Красиві кадри публікують у соцмережах

Стійкого покриву снігу у Рівному у сезоні зима 2020-2021 поки не бачили. Проте, в області знайшли такі куточки, де невеликий, та все ж покрив снігу утворився.

Зокрема на сторінці _myhailytskyi в Instagram опубліковано кадри, які зняли у селі Стрільськ, що у Сарненському районі. Це село розташоване на березі річки Случ.

 
 
 
 
 
 

За однією з версій, Стрільськ заснували стрільці (озброєні люди-мисливці), які поселилися на пагорбі Грінці серед непрохідних боліт.

Ще назву Стрільська пов'язують із поняттям «стріла» — гострокінцевий берег, піщаний намив у річці. Адже тут протікали річки Міленька, Перейма, Стара річка (Старина), що впадали в Случ, йдеться на сторінці Стрільська у Вікіпедії.

 
 
 
 
 
 

А у спільноті Типове Рівне також опублікували засніжену дорогу неподалік Березного.

До слова, минулої ночі на дорогах Рівненщини працювало майже пів сотні одиниць техніки, що займалася розчищуванням доріг краю. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень