На дороги Рівненщини вночі висипали 12 вагонів протиожеледних матеріалів (ФОТО/ВІДЕО)

Загалом вночі працювало майже пів сотні одиниць техніки

Цієї ночі на дорогах області працювало 49 одиниць техніки. Як розповів речник Служби автодоріг краю Дмитро Леонтіюк, техніка працювала з 16:30 7 січня до 04:30 8 січня. Ще 18 резервних машин до робіт вночі не залучали. Проте техніка була у повній готовності до роботи (заправлені, завантажені, з водіями і т. д.)

На державні дороги в межах області за вчора висипано 761 тонну протиожеледних матеріалів. Для порівняння залізничний вагон вміщає 60 тонн. Тобто на дороги висипано понад 12 залізничних вагонів.

Першочергово оброблялись дороги з великою інтенсивністю руху (міжнародні, національні, регіональні). Зараз робота триває і на територіальних дорогах з розчищення й обробки та на основних трасах з недопущення ожеледиці, - каже Дмитро Леонтіюк.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень