Як носити чорний пуховик? Streetstyle відповідь (ФОТО)

Підбірка оглядачів Vogue

Цього сезону саме чорний колір пуховиків став головним. Це точно базова й універсальна річ. Vogue.ua зібрав найкращі виходи модниць під час Тижнів моди.

Неймовірно стильно у місті виглядає суцільний чорний, адже щоб підкреслити образ достатньо грати фактурами тканини або окремими яскравими аксесуарами.

Актуальні цього сезону oversize моделі верхнього одягу особливо вдало поєднуються з джинсами.

Один з найбільш важко поєднуваних принтів, актуальних цього сезону – анімалістичний. Але саме з чорним пуховиком поєднання є доволі вдалим. У такому разі уся увага концентрується  саме на анімалістичний принт.

Тривалий карантин не минув без наслідків й для модниць. Справжнім must have цього року стали зручні й практичні джогери. Вони дуже вдало пасують до чорних пуховиків. 

Матеріали Vogue

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень