Обрано найгарнішу українку року (ФОТО)

«Міс Україна Всесвіт»

Організатори конкурсу віддали цей титул Єлизаветі Ястремській. Нині киянці 27 років, вона уже тривалий час бере участь у конкурсах краси й торік була віцеміс, повідомляє "Знай".

Також здобула перемогу в міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019. Ліза – дизайнера та має власний бренд вечірніх суконь і купальних костюмів.

Далі Єлизавета збирається відправитися на конкурс «Міс Всесвіт» у першій половині 2021 року.

Ястремська народилася в багатодітній родині, де окрім неї є ще двоє братів і сестра. Володіє англійською та французькою мовами, вивчає німецьку.

Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю «Управління персоналом і маркетинг». Захоплюється візажем, а також закінчила школу телеведучих.

Ліза також навчалася у Франції, після чого захистила наукову роботу в Малій академії наук з історії французької мови. Вона брала участь у Міжнародному конгресі в Польщі з питань расизму та антисемітизму.

У 2016 році Єлизавета увійшла до переліку «Завидних наречених» однойменного глянцевого проєкту «Завидні наречені літо/осінь 2016».

Крім того, Ліза зізналася, що любить готувати. Її коронною стравою є український борщ. А ось в чоловіках найбільше цінує добре серце, розум, позитивне ставлення до життя, почуття гумору і вміння себе подати.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень