Кому в Україні можуть заморозити виплату пенсії

Та як поновити виплати

Нарахування пенсій в Україні можуть припинити, для цього й передбачений механізм заморожування або блокування виплат. Втім, у Пенсійному фонді пояснили, що це стосується тільки осіб, які отримують гроші у відділеннях Укрпошти.

Виплати припиняють, якщо пенсіонер впродовж шести місяців не отримував кошти у відділенні.

Щоб поновити пенсійні виплати, особа повинна особисто звернутися до Пенсійного фонду та подати відповідну заяву.

Особа повинна особисто звернутися до органу ПФУ з паспортом та ідентифікаційним кодом, і ми поновлюємо, – зауважили у ПФУ.

У ПФУ додали, що після подання заяви пенсіонер зможе отримати свої виплати за увесь період часу (тобто за час, коли пенсія не отримувалась).

Втім, пенсіонери, які залишилися на тимчасово окупованих територіях, де не працюють відділення Укрпошти, однаково не зможуть отримати кошти.

За відомостями буде видно, по який час людина отримувала пенсію. Відповідно, як тільки окуповані території будуть звільнені, людям пенсії поновлять та виплатять за період неотримання, – зазначили у ПФУ.

 

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень