ON-LINE

Коли рівнянам перепризначать субсидії

п'ятниця, 21 липня 2017
Дехто отримає їх уже у серпні

Рівняни і в липні отримали платіжки на оплату комунальних послуг без субсидії. Як пояснила нам начальник міського управління соціальної допомоги населенню Віра Мельник, у липні рівняни отримали платіжки за червень, які друкувалися 25 червня. Нову програму для призначення субсидій у Рівному отримали 12 червня, і, відповідно, менш як за 2 тижні було неможливо опрацювати всі дані, аби внести їх у червневі квитанції. Уже наступного місяця рівняни таки побачать свої субсидії у платіжках, проте не всі, розповідає Віра Мельник:

В серпні ще не всі, ще є люди, які не донесли певні документи, мається на увазі орендарі. Є люди, яких ми повідомили, що у них змінився склад сім’ї, ми перевірили по міграційній службі, а вони нам не принесли документи, що у них відбулися зміни. У нас більше 4 тисяч людей, які мали борги понад 2 місяці… Ми їх повідомили – поки ви не погасите борг, ми не зможемо перепризначити субсидії. Тобто, не всі ще отримають і в цьому місяці. Основну масу ми перерахували, але є купа нюансів, де ці справи не обраховані.    

До слова, на монетизацію субсидій у Рівному претендує 4470 родин, які зекономили енергоносії впродовж останнього опалювального сезону. Близько півтори тисячі з них уже звернулися з відповідними документами до управління соцзахисту. Там прийматимуть документи до 1 вересня, а вже потім виплатять рівнянам кошти, які передбачає монетизація.

До слова, у наступному опалювальному сезоні умови призначення субсидій не змінюватимуться. За словами віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, усі субсидії буде перепризначено до жовтня місяця.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного