Коли повертатимуть борги за лікарняні на Рівненщині

Фонд соцстраху не може впоратися з такою кількістю виплат

Багато мешканців Рівненщини не отримали гроші за лікарняні. Борг Фонду соціального страхування становить 42,5 мільйони гривень.

З них понад 208 тисяч – це кошти, які мали виплатити людям, котрі перебували на самоізоляції з хворими на коронавірус. Заборгованість виникла через збільшення кількості лікарняних, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Заборгованість накопичилася у грудні, оскільки суттєво зросли видатки по лікарняним. Їх виплачує Фонд соціального страхування, який наповнюється з ЄСВ. Щомісячно 9,5% єдиного податку надходять на баланс фонду для цих виплат. Сьогодні доходи фонду не покривають ту потребу, яка необхідна.

Нині усю заборгованість взяли на облік і визначили суму, яку потрібно виплатити, каже Сергій Подолін. Керівництво області обіцяє проконтролювати повернення заборгованих лікарняних.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень