Коли повертатимуть борги за лікарняні на Рівненщині

Фонд соцстраху не може впоратися з такою кількістю виплат

Багато мешканців Рівненщини не отримали гроші за лікарняні. Борг Фонду соціального страхування становить 42,5 мільйони гривень.

З них понад 208 тисяч – це кошти, які мали виплатити людям, котрі перебували на самоізоляції з хворими на коронавірус. Заборгованість виникла через збільшення кількості лікарняних, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Заборгованість накопичилася у грудні, оскільки суттєво зросли видатки по лікарняним. Їх виплачує Фонд соціального страхування, який наповнюється з ЄСВ. Щомісячно 9,5% єдиного податку надходять на баланс фонду для цих виплат. Сьогодні доходи фонду не покривають ту потребу, яка необхідна.

Нині усю заборгованість взяли на облік і визначили суму, яку потрібно виплатити, каже Сергій Подолін. Керівництво області обіцяє проконтролювати повернення заборгованих лікарняних.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень