Коли повертатимуть борги за лікарняні на Рівненщині

Фонд соцстраху не може впоратися з такою кількістю виплат

Багато мешканців Рівненщини не отримали гроші за лікарняні. Борг Фонду соціального страхування становить 42,5 мільйони гривень.

З них понад 208 тисяч – це кошти, які мали виплатити людям, котрі перебували на самоізоляції з хворими на коронавірус. Заборгованість виникла через збільшення кількості лікарняних, розповідає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Заборгованість накопичилася у грудні, оскільки суттєво зросли видатки по лікарняним. Їх виплачує Фонд соціального страхування, який наповнюється з ЄСВ. Щомісячно 9,5% єдиного податку надходять на баланс фонду для цих виплат. Сьогодні доходи фонду не покривають ту потребу, яка необхідна.

Нині усю заборгованість взяли на облік і визначили суму, яку потрібно виплатити, каже Сергій Подолін. Керівництво області обіцяє проконтролювати повернення заборгованих лікарняних.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень