Коли буде пробне ЗНО на Рівненщині

Ціна тестування поки невідома

Вже незабаром випускники Рівненщини можуть спробувати свої сили під час проходження пробного ЗНО.

Ця процедура уже кілька років поспіль є одним із успішних способів підготовки до тестування, розповів завідувач  кабінету ЗНО та якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної освіти Ігор Опольський:

Взагалі статистика говорить про те, що хто брав участь у пробному, тому набагато спокійніше і комфортніше брати участь в основній сесії ЗНО.

 

Участь у пробному тестуванні дає дітям можливість навчитися ефективно розподілити свій час і орієнтовно оцінити рівень своїх знань.

Він також зазначив, що учасниками пробного ЗНО можуть бути не лише одинадцятикласники, а й учні десятих класів, студенти коледжів та технікумів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня. А тестування з навчальних дисциплін відбудеться 16 та 23 березня.

До слова, пробне ЗНО на відміну від основної сесії тестування, є платним. Його вартість поки не оприлюднили.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень