Китай допоможе Казахстану захистити свою Незалежність, територіальну цілісність та суверенітет (ФОТО)

Сьогодні китайський лідер Сі зустрінеться з путіним

Сьогодні в Самарканді китайський лідер Сі зустрінеться з російським лідером Пу в межах саміту восьми країн Євразії. Саміт проходить в Узбекистані.

Цікаво, що Сі вперше за два з половиною роки залишив Китай.

Вочевидь має сказати лідерам сусідніх країн щось важливе.

Приміром, по дорозі до Самарканду він зупинився вчора в казахському Нур Султані, аби повідомити на весь світ, що Китай готовий допомогти Казахстану в забезпеченні його Незалежності та територіальної цілісності.

Вочевидь, це певний такий месидж, зокрема, путіну та всім у росії, хто марить ідеями вторгнення до північного Казахстану з метою відторгнення цих територій на користь РФ.

Китай чітко дає зрозуміти, що такого не допустить. Його заяву активно цитують провідні інформ-агенства світу.

Урядове видання Китаю Global Times окрім іншого зазначає, що в узбецькому Самарканді відбудеться й двостороння зустріч між путіним та Сі.

При цьому South China Morning Post вказується, що це буде їх перша зустріч після вторгнення росії до України й нагадується, що на офіційному рівні Пекін ще ні разу не критикував Москву за такі дії й навіть не називав їх таким словом, як «вторгнення».

Може, прийшов уже час назвати?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень