Кисень для хворих у лікарні Рівного возять з «Рівнеазоту» та АЕС

Наразі у трьох лікарнях області працюють потужні кисневі станції

Медичний кисень до рівненських лікарень постачають не лише кисневі станції, але й ПрАТ «Рівнеазот» та Рівненська АЕС.Про це розповів директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Вівсянник:

- Заклади охорони здоров'я, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19, використовують кисневу терапію.

 

Наразі у трьох лікувально-профілактичних закладах Рівненщини працюють потужні кисневі станції: у Рівненській центральній міській лікарні, у Вараській та Гощанській лікарнях.

 

Крім того, в закладах охорони здоров'я є кисневі концентратори. 

Використовують у медзакладах і альтернативні джерела: 

- Це медичний кисень, який виготовляється на підприємствах «Рівнеазот» та Рівненська АЕС.

 

На сьогодні ми повністю забезпечені киснем, який, відповідно до алгоритму, постачається в лікарні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень