Кількість ліжок для ковідних пацієнтів збільшують у ЦМЛ Рівного

Уперше за кілька місяців

У ЦМЛ Рівного, яка є опорною для пацієнтів з ковідом, збільшують кількість ліжко-місць. Роблять це уперше із часу зменшення кількості хворих [середина червня – ред.], повідомив Суспільному заступник головного лікаря Ігор Дундюк.

За його словами, влітку вдалося протриматися із трьома десятками місць, але на початку вересня таки довелося відкрили ще одне перепрофільоване ЛОР-відділення.

Загалом у центральній міській лікарні передбачено понад 300 місць для ковідних пацієнтів, повідомив на брифінгу начальник облдепартаменту охорони здоров’я Олег Вівсянник:

Олег Вівсянник
Олег Вівсянник

– У Рівненській ЦМЛ зареєстровано 330 ліжок для надання меддопомоги пацієнтам із ковід-19. В тому числі це й ліжка інфекційних відділень.

 

Тривають ремонтні роботи. До вівторка [7 вересня – ред.] мають завершити ремонт на 1 і 2 поверсі, попереду – ремонт п’яти напівбоксів на 3-му.

Нагадаємо, що загалом на Рівненщині – 9 опорних лікарень, які надають допомогу інфікованим коронавірусом. Як раніше повідомлялося, там передбачено близько тисячі ліжко-місць.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень