Якщо вкусить гадюка, сироватка від отрути у медзакладах є

Чиновники запевняють, що рятувати є чим

Фото ілюстративне

Екстрена допомога та приймальні відділення лікарень Рівненщини забезпечені усім, аби надати допомогу у разі укусу змії, в тому числі й сироваткою від отрути. У цьому під час брифінгу 5 липня запевнив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Цьогоріч в області зафіксовано чотири випадки укусів людей гадюками.

Чиновник каже, що ситуація з укусами кліщами складніша, адже кожен відпочинок на природі може нести таку загрозу, і її кожен має враховувати.

У разі виявлення на тілі кліща потрібно негайно звернутися за медичною допомогою для його видалення, аби не заразитися іншими хворобами, які переносять кліщі.

Симптоми цих хвороб можуть виявитися значно пізніше, за кілька тижнів або й за кілька місяців. Найчастіше це хвороба Лайма (кліщовий бореліоз) та кліщовий енцефаліт. Кліщі активні від весни до пізньої осені.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень