Якщо вкусить гадюка, сироватка від отрути у медзакладах є

Чиновники запевняють, що рятувати є чим

Фото ілюстративне

Екстрена допомога та приймальні відділення лікарень Рівненщини забезпечені усім, аби надати допомогу у разі укусу змії, в тому числі й сироваткою від отрути. У цьому під час брифінгу 5 липня запевнив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Цьогоріч в області зафіксовано чотири випадки укусів людей гадюками.

Чиновник каже, що ситуація з укусами кліщами складніша, адже кожен відпочинок на природі може нести таку загрозу, і її кожен має враховувати.

У разі виявлення на тілі кліща потрібно негайно звернутися за медичною допомогою для його видалення, аби не заразитися іншими хворобами, які переносять кліщі.

Симптоми цих хвороб можуть виявитися значно пізніше, за кілька тижнів або й за кілька місяців. Найчастіше це хвороба Лайма (кліщовий бореліоз) та кліщовий енцефаліт. Кліщі активні від весни до пізньої осені.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень