Запити ростуть. Cтало відомо, яку зарплату тепер хочуть українці (ФОТО)

«Кінець епохи бідності» (c)

Як виглядає, попри карантин, українці мають досить високі запити.

Недавно повідомлялося, що середня зарплата по Рівненщині складає 10 тис. грн. Але, як показують недавні дослідження Research & Branding Group, українці переважно хочуть більшого.

Найчастіше прийнятні зарплати вкладалися в інтервал від 10 тис. до 25 тис. гривень.
 

Cереднє значення прийнятного для українців рівня заробітної плати склало 20 328 гривень.

При цьому:

Чоловіки схильні вказувати більш високий рівень прийнятної для них заробітної плати, ніж жінки (в середньому відповідно 22,0 тис. і 18,9 тис. гривень)

 

Зазвичай зі збільшенням віку респондентів відзначається зниження рівня прийнятної для них заробітної плати. Так, у осіб старшої вікової групи він склав 16,1 тис. гривень, а в осіб у віці 30-39 років він був близько 23,0 тис. гривень.

Найвищий рівень прийнятної заробітної плати зафіксований серед жителів обласних центрів (23,1 тис. гривень), а найнижчий – серед жителів сільської місцевості (17,2 тис. гривень).

Також більший рівень прийнятної зарплати був відзначений жителями східного регіону (в середньому 22,6 тис. гривень), а найнижчий – жителями західного регіону (в середньому 18,6 тис. гривень).

Що стосується центрального і південного регіонів, то в кожному з них середнє значення прийнятного рівня заробітної плати склало в середньому близько 20 тис. гривень.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень