

Вже наступного року
Дефіцит коштів у Пенсійному фонді не дозволить у повному обсязі забезпечити всіх пенсіонерів гідними пенсіями.
Через це у ПФУ планують зменшити кількість громадян, які мають право на достроковий вихід на пенсію.
Нововведення запрацює після запуску нової пенсійної реформи, яка має набути чинності вже на початку 2021 року. Про це інформує Today.ua.
Насамперед планують скоротити кількість одержувачів пільгових пенсій, які виходять на пенсію достроково.
Також в ПФУ припинять призначати пенсії за вислугу років - виплати залишаться в обмеженого кола осіб. Ці витрати покривають виключно коштом держбюджету, а оскільки коштів не вистачає, а громадян планують перевести на накопичувальну пенсійну систему, то таким чином спробують скоротити дефіцит Пенсійного фонду.
Щоб зменшити витрати, в Україні також продовжуватиме рости пенсійний вік для жінок і пенсійний стаж, необхідний для виходу на заслужений відпочинок.
Вже з 2021 року, аби вийти на пенсію, українцям треба буде накопичити мінімум 28 трудових років. І ця цифра з кожним роком зростатиме, доки у 2028-му мінімальний пенсійний стаж не буде складати аж 35 років.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується тих, хто має вдома такі долари: Нацбанк попередив про обмін валюти
Не у західних областях: ви здивуєтеся, де найзапекліша боротьба за українську мову
Не та за кого себе видає: який факт приховує Тіна Кароль вже 22 роки
День творчості – Терезам, визнання – Левам: гороскоп на 12 квітня
Навіщо щодня «солити» воду в унітазі: хитрість, перевірена поколіннями
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415