Карантин змінив розмір пенсій в Україні: кому пощастило

Адже зміна середнього розміру зарплати вплине і на пенсійні нарахування

Запроваджений ще у березні карантин вплине на розмір пенсійних виплат.

Як саме зміняться виплати і для кого вони можуть збільшитися, повідомила заступниця голови правління Пенсійного фонду Ірина Ковпашко.

Так, за час карантину в Україні знизилася середня зарплата і кількість людей, які були застрахованими особами.

 

Ця ситуація виявиться виграшною для працюючих пенсіонерів, передає today.ua.

Заступниця голови правління ПФУ Ірина Ковпашко

Для людей, у яких зарплата не змінилася, вона ділитиметься на меншу. Відповідно, індивідуальний коефіцієнт для працівника буде вищим.

Наприклад, якщо людина отримувала зарплату 4 500 грн, то зіставивши її з середньою по Україні, коефіцієнт заробітної плати, який потім вкладається у формулу розрахунку пенсії, буде більшим. А чим вищий цей коефіцієнт, тим вищий розмір пенсії.

Ковпашко нагадала, що якщо у грудні торік середня заробітна плата становила понад 10 тис. грн, то у квітні цього року вона впала до 9 300 грн.

Нагадаємо, що перерахунок пенсій, субсидій та інших соцвиплат під час карантину відбувається автоматично. Вже з 1 липня прожитковий мінімум в Україні зросте до 2118 гривень, а разом з ним підвищаться й інші виплати, у тому числі й пенсії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень