Кавоманам на замітку: скільки чашок кави на день можна пити?

Однозначна відповідь вчених

Нове дослідження британського Фонду серцевих захворювань зробить переворот у вашому світогляді: виявляється, споживання кави зовсім не збільшує імовірність серцевого нападу чи інсульту!

Звісно, любителям кави приємно чути, що їхня звичка нібито безпечна для серця. Але це не означає, що пити каву можна в необмеженій кількості

Низка солідних досліджень говорить про те, що кава і кофеїн мають потенційно негативний вплив на усі системи організму. Іншими словами: чим більше ви їх споживаєте, тим вразливішим стає ваше тіло.

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

— Є набагато більше причин для занепокоєння про безліч інших ефектів, пов’язаних із дозою кофеїну — від підвищення кров’яного тиску до збільшення частоти серцевих скорочень, — зазначає в інтерв’ю Huffington Post доктор Девід Кац, директор Дослідницького центру профілактики Йель-Гріффіна і автор книги «Правда про їжу».

 

— Що ще важливіше, екстремальне споживання кави, імовірно, буде пов’язане зі шкодою, не пов’язаною з серцем (або принаймні не пов’язаною безпосередньо): безсоння та низка метаболічних ефектів (від порушення мікробіоми до щільності кісток).

Кофеїн є найбільш застосовуваним стимулятором у світі й зазвичай безпечний у добовій дозі 400 мг (це 3-4 звичайних чашки).

Однак, згідно з доповіддю Американської психологічної асоціації,  люди з тривожними розладами можуть мати підвищену чутливість до кави. Особливо ті, хто схильний до панічних атак. Також кофеїн може активізувати гормон стресу.

Тому висновок такий: усе може бути корисним або шкідливим – важлива тільки доза, тож усе-таки варто обмежити себе 1-3 горнятками кави на добу.

Джерело: prostoway

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень