«Канадська депресія»: чому вона змушує українців повертатися додому чи, хоча би, до Європи (ВІДЕО)

Пояснює «Канадський Марк»

Насправді цього чоловіка, напевно, звати Марко. Принаймні, говорить він з виразним діаспорянським акцентом і, найпевніше, народився саме в Канаді, яку автор резонансного відео щиро любить.

На відео ж Марк висловлює власну думку – чому багатьом українцям, які прибувають до Канади, там з часом перестає подобатися. При чому настільки, що вони починають шукати способу залишити цю країну.

Марк переконаний, що Канада, дійсно, є особливою країною, де людям необхідно дуже багато працювати тим паче, що нерухомість коштує надзвичайно дорого, а оплачуваних додаткових вихідних чи навіть відпусток – ніхто українцям на перших порах тут давати не буде. Навіть попри те, що вони біженці.

- Треба бути готовим, що за вашим фахом – стоматолога чи інженера – вам тут на початках знайти роботу не вдасться. Треба братися за те, що є, а людям, яким уже за 50 погодитися з таким буває дуже складно.

Інша проблема, за словами відеоблогера, це мова. Англійська мова

- Деякі люди думають, що раз вони можуть порозумітися англійською, то вони вже її знають.

 

Такі люди не йдуть вчитися мові і в результаті, коли через рік після перебування в Канаді їм необхідно скласти іспит з англійської, вони його – провалюють. Що, відповідно, закриває їм і шлях до зміни професії на ту, яка їм більше до душі.

Автор дає цілу низку інших порад та роз’яснень, які можуть згодитися тим, хто раптом вирішив шукати щастя на Канадійщині:

Натисніть плей для перегляду основного відео

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень