Кардинальні зміни: українців запитали, чи хотіли б вони емігрувати?

Відповіді радикально змінилися під час війни

Кількість українців, які готові виїхати на постійне проживання до США чи ЄС, за два роки знизилася вчетверо – з 28% до 7%.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 7-13 вересня.

У всіх регіонах України абсолютна більшість населення (90-92%) не хотіли б виїжджати жити за кордон

Хоча молодші респонденти більшою мірою готові емігрувати, але насправді серед усіх вікових категорій абсолютна більшість (не менше ніж 84%) не хотіли б виїжджати жити до США / ЄС.

У КМІС зазначають:

Традиційно, Україна демонструвала досить високі показники еміграційних настроїв (і за опитуваннями, і за фактичним відтоком населення). Наразі на тлі загального згуртування населення і досить оптимістичних настроїв ми спостерігаємо, навпаки, збільшення бажання лишатися жити і працювати саме в Україні.

Останні опитування КМІС показують, що поточну ситуацію в Україні респонденти оцінюють стримано оптимістично, а у випадку майбутнього України майже 90% є оптимістами. Скоріше за все, такий оптимізм і обумовлює значною мірою бажання лишатися в Україні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень