Кардинальні зміни: українців запитали, чи хотіли б вони емігрувати?

Відповіді радикально змінилися під час війни

Кількість українців, які готові виїхати на постійне проживання до США чи ЄС, за два роки знизилася вчетверо – з 28% до 7%.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 7-13 вересня.

У всіх регіонах України абсолютна більшість населення (90-92%) не хотіли б виїжджати жити за кордон

Хоча молодші респонденти більшою мірою готові емігрувати, але насправді серед усіх вікових категорій абсолютна більшість (не менше ніж 84%) не хотіли б виїжджати жити до США / ЄС.

У КМІС зазначають:

Традиційно, Україна демонструвала досить високі показники еміграційних настроїв (і за опитуваннями, і за фактичним відтоком населення). Наразі на тлі загального згуртування населення і досить оптимістичних настроїв ми спостерігаємо, навпаки, збільшення бажання лишатися жити і працювати саме в Україні.

Останні опитування КМІС показують, що поточну ситуацію в Україні респонденти оцінюють стримано оптимістично, а у випадку майбутнього України майже 90% є оптимістами. Скоріше за все, такий оптимізм і обумовлює значною мірою бажання лишатися в Україні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень