Кабмін змінив зарплати військовим інструкторам та пораненим. Про які суми йдеться

Розмір надбавок буде залежати від займаної посади

В уряді внесли зміни до постанови №168 від 28 лютого 2022 року «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сімʼям під час дії воєнного стану».

Тепер керівникам та Інструкторам-викладачам навчальних частин, центрів та підрозділів щомісячно буде виплачуватися винагорода від 15 до 30 тисяч гривень. Розміри додаткових виплат будуть залежати від посади.

Переглянули у кабміні і виплати пораненим військовим, яких військово-лікарська комісія визнала непридатними до служби з переоглядом через 6-12 місяців та які були зараховані у розпорядження відповідних командирів.

Поранені захисники отримуватимуть зарплату за останньою займаною посадою у повному обсязі без додаткової премії.

Також таким військовим після перебування у розпорядженні понад два місяці і до закінчення перебування щомісяця буде виплачуватися оклад за військовим званням, надбавка за вислугу років та додаткова винагорода у розмірі 20 100 гривень.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень