Кабмін визначив розмір пенсій на 2023 рік. Про яку суму йдеться

Бюджет країни формували в умовах повномасштабної війни

У грудні цього року розмір мінімальної пенсії зросте – до 2093 гривень на місяць. Такого ж розміру буде й прожитковий мінімум в Україні.

Крім того, пенсіонерам віком від 70 років з 1 жовтня пенсії буде підвищено на 300 грн. Доплата до виплат передбачена лише для тих пенсіонерів, які одержують менш як 10 340 грн, а таких в Україні 1,7 млн осіб.

Зважаючи на те, що бюджет складали, виходячи з реалій воєнного часу, то впродовж 2023 року розмір ані прожиткового мінімуму, ані пенсій – не зміниться.

А от щоб вийти на пенсію, то тепер необхідно відпрацювати щонайменше 30 років. З 2023 року змінюється страховий стаж.

У 63-річному віці зможуть піти на пенсію українці, котрі мають страховий стаж 20 років. У 65-річному віці пенсія нараховується за наявності 15 років страхового стажу.

Нагадаємо, що страховий стаж – це період, протягом якого роботодавці робили соціальні внески до Пенсійного фонду. Не можна плутати страховий стаж із трудовим, який може бути іншим.

Джерело: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень