Іспанія - краща країна для одиночного туризму

Принаймні, такого висновку дійшли експерти Уортонської школи бізнесу

[media=53241]

Рейтинг країн, де комфортно подорожувати і на одинці, складався на основі декількох критеріїв. Серед них - культурна складова відпочинку, привітність місцевих жителів, розваги, клімат, безпека, мальовничість і унікальність. Загалом експерти опитали понад 16 тис. осіб по всьому світу.

[media=53244]

Коли мова заходить про одиночний туризм, багато людей вважають Іспанію кращим вибором. Вам не потрібен партнер, щоб пізно вночі прогулятися до Альгамбра. Фламенко можна насолодитися і за столиком на одну персону. А тапас має такий же смак, якщо куштувати його наодинці, - наголошується в доповіді.

[media=53243]

Опитані експертами туристи відзначили багату культуру Іспанії, різноманітність природи і кухню країни. У 2014 році її відвідали 65 млн туристів з усього світу.

[media=53242]

Друге місце рейтингу займає Італія. За нею Австралія і Нова Зеландія, а закриває п'ятірку Бразилія. Найгіршими країнами для подорожей поодинці стали Пакистан та Іран.


 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень