Новий туристичний промо-ролик України

У Мінекономрозвитку і торгівлі презентували промо-ролик, який демонструє унікальність і красу України

У захопливому відео під композицію «Wherever you are» культового українського колективу Океан Ельзи, Україна відкривається абсолютно новою – зі своєю унікальною історією і традиціями, але сучасною, здатною запропонувати широкий набір туристичних продуктів: від гірськолижних і морських курортів, до унікальних культурних та історичних місць.

Ролик покликаний відродити інтерес туристів до подорожей в Україну, а також  сприяти надходженню іноземних інвестицій у туристичну галузь - вважають у Міністерстві

Трихвилинний ролик демонструє унікальне геополітичне положення країни, річки й озера, Національний природний парк «Олешківські піски», Чорноморське узбережжя, одну з найкращих у світі опер – в Одесі, унікальні пам’ятки архітектури, що занесені до списку ЮНЕСКО, красу Карпатських гір.

 

Промо-ролик презентували у Лондоні на найбільшому туристичному форумі світу – World Travel Market 2015 (WTM).

Як зазначила Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, форум WTM – це один із знакових для туризму заходів. Участь у виставці беруть понад 50 тис. фахівців туристичної галузі, урядовці та представники міжнародної преси, які обговорюють ключові тренди у сфері туризму й укладають стратегічні угоди. Цього року виставка проходила вже 36 раз, але власний стенд Україна презентувала вперше.

На українському стенді у Лондоні були представлені три туристичні міста – Київ, Одеса та Львів і декілька приватних туристичних компаній.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень