Імунологи пояснили, чому температуру у 37,5 перенести важче, ніж лихоманку

Людина несвідомо сама погіршує свій стан

Незначне підвищення температури тіла під час хвороби часто гірше, ніж справжня лихоманка. Лікарі вважають, що часто до цього призводять дії  хворого, який не сприймає 37,5 як високу температуру і намагається дотримуватися звичного темпу життя. 

При підвищенні температури тіла активізується як робота імунітету до інфекцій, так і самі збудники слабшають та гинуть. 

Озноб, пітливість, біль у м'язах та суглобах, загальна слабкість та швидка втомлюваність, головний біль – загальні симптоми інфекційного процесу. Це результат впливу на організм бактеріальних та вірусних токсинів. І вони не залежать від температури — навпаки, вона залежить від них.

Симптоми та скарги при підвищеній температурі рідко пов'язані з лихоманкою, вони обумовлені перебігом хвороби як захисною реакцією організму, — пояснюють фахівці.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень