Дієтологи назвали найкорисніше м’ясо

Воно може збагатити організм корисними речовинами та при цьому буде максимально безпечним

Найперше дієтологи відзначають кролятину. М'ясо кролика дієтичне і засвоюється практично повністю й швидко, при цьому містить багато білка.

Корисно споживати конину. Таке м'ясо не містить антибіотиків, і його вважають екологічно чистим м’ясом.

Баранина корисна через високий вміст лецитину, що відповідає за нормалізацію рівня холестерину. При цьому людям, які мають серцево-судинні захворювання, таке м'ясо можна вживати тільки в помірній кількості. Баранину правильно їсти з гарніром, бажано овочевим.

Має користь й м'ясо індички. За кількістю білка воно не поступається іншим видам м'яса птиці. При цьому в ньому міститься менше відсотків жиру, ніж в іншому м’ясі.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень