Є ще 2 дні, щоб оформити грошову допомогу: у неділю ЮНІСЕФ призупинить прийом заявок

У рамках програми «Спільно»

Реєстрація на програму грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ буде призупинена о 23:00 неділі, 14 серпня. Інформація щодо подальшої реєстрації буде доступна пізніше, повідомляють в UNICEF Ukraine.

Це необхідно для опрацювання заявок та виплати родинам, які відповідають критеріям програми, подали заявки після 15 червня і ще не отримали допомогу, — йдеться у заяві Фонду.

При цьому, усі заявки, подані до 23:00 14-го серпня, будуть опрацьовані.

Загалом всі заявки на грошову допомогу проходять 2 етапи перевірки:

  • технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо технічний відбір пройдено, на телефон приходить SMS із підтвердженням;
  • далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо родина відповідає критеріям програми, їй буде нарахована допомога на вказаний у заявці рахунок.

Станом на 10 серпня, ЮНІСЕФ надав допомогу уже більш як 112 тис. родинам. Загалом же у Фонді планують надати допомогу для 265 тис. сімей.

Джерело: Суспільне

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень