Є ще 2 дні, щоб оформити грошову допомогу: у неділю ЮНІСЕФ призупинить прийом заявок

У рамках програми «Спільно»

Реєстрація на програму грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ буде призупинена о 23:00 неділі, 14 серпня. Інформація щодо подальшої реєстрації буде доступна пізніше, повідомляють в UNICEF Ukraine.

Це необхідно для опрацювання заявок та виплати родинам, які відповідають критеріям програми, подали заявки після 15 червня і ще не отримали допомогу, — йдеться у заяві Фонду.

При цьому, усі заявки, подані до 23:00 14-го серпня, будуть опрацьовані.

Загалом всі заявки на грошову допомогу проходять 2 етапи перевірки:

  • технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо технічний відбір пройдено, на телефон приходить SMS із підтвердженням;
  • далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо родина відповідає критеріям програми, їй буде нарахована допомога на вказаний у заявці рахунок.

Станом на 10 серпня, ЮНІСЕФ надав допомогу уже більш як 112 тис. родинам. Загалом же у Фонді планують надати допомогу для 265 тис. сімей.

Джерело: Суспільне

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень