![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Дехто з Рівного теж на них розраховував
На початку повномасштабного вторгнення рф уряд почав виплачувати українцям допомогу у розмірі 6500 грн (за програмою єПідтримка). Їх могли отримати громадяни, які через війну втратили можливість працювати і заробляти кошти.
Втім, нещодавно Мінекономіки повідомило, що деяким громадянам доведеться повернути отримати гроші.
У Міністерстві розповіли, що після проведення перевірки отримувачів з’ясувалося, що виплати отримували і застраховані працівники, які працювали в держустановах. Згідно з правилами програми, вони не мали права отримувати цю допомогу, тож її доведеться повернути назад до бюджету.
В уряді пояснили, що допомогу могли отримувати лише ті наймані працівники, які працюють на умовах трудового контракту, гіг-контракту або ж за цивільно-правовими договорами. Тобто працівники бюджетних установ та фондів не повинні були отримувати допомогу, повідомляє tehnofan.
Крім того, нагадаємо, отримати допомогу могли лише ті, хто сплачував податки на території:
Однак навіть із цим виникли деякі проблеми. Як зауважив у коментарях під статтею рівнянин Валерій Юсенко, у певний момент він встиг подати заявку на отримання 6500 грн допомоги. Але вона так і «зависла» в Дії, доки система її не відхилила:
– З тим, що все через дупу - повністю погоджуюсь. Я живу у Рівному, з початку війни сиджу без грошей, хоч офіційно і досі працевлаштований. Рівненська область не входила до переліку областей, в яких ідуть активні бойові дії, тому оформити заявку я не міг.
Але 30 березня в інтернеті поширилася новина про те, що для Рівненської області теж дали можливість оформити заявку. Я зайшов у Дію і справді зміг її оформити, отримав повідомлення про успішне оформлення та про те, що гроші надійдуть через 10 робочих днів. Десь через 15 робочих днів статус заявки змінився, і з тих пір мені пише, що я не маю права на виплату. А я, між іншим, вже розраховував на ці гроші.
Якщо у людини немає права на виплату, то значить в неї і не повинно було бути технічної можливості оформити заявку. Чому людина повинна розбиратися в усіх цих критеріях? Якщо система дала їй оформити заявку, то це провина виключно держави, тому нехай бере на себе ці витрати.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Ще по 900 злотих допомоги передбачили українцям у Польщі. На кожну людину
ВПО з яких областей зараз можуть отримати державну допомогу: ПЕРЕЛІК
В Україні зросли відразу 5 видів державної допомоги на дітей
Програма «є-Підтримка» повернулася: хто може отримати 6500 грн?
Українцям доступна грошова допомога від міжнародних організацій – «єДопомога»
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК