Хто зможе вирішити фінансові питання: гороскоп на 23 жовтня

ОВНИ

Цього дня вам доведеться бути педагогом. Не варто одразу ж згадувати про різки, як про найбільш високоефективний засіб навчання - спробуйте спершу пояснити людині, що ви від неї хочете.

ТЕЛЬЦІ

Не варто змішувати домашні справи з робочими. Чи то конфлікт, чи навпаки щось приємне - забудьте про це. Немає нічого більш небезпечного для домашнього вогнища та сприятливої ​​обстановки на роботі, ніж намагання поєднати ці сфери свого життя.

БЛИЗНЮКИ

Сприятлива обстановка на роботі та ваша наполегливість дозволять вам підвищити свої заробітки. Докладіть зусиль та винахідливості, щоб це дійсно сталося.

РАКИ

Зірки рекомендують вам звернути увагу на слова керівника, на формулювання та інтонації. Це принципово важливо для того, щоб краще його зрозуміти й зробити все правильно. У іншому випадку ваша кар'єра може опинитися під загрозою.

ЛЕВИ

Вас чекає дуже цікава пропозиція, яка стосується особистого життя. Успішно складуться усі дрібні справи, тому день буде ідеальним для релаксації та відновлення душевних сил.

ДІВИ

Вас чекає спонтанний виступ перед колегами. Завдяки тому, що ви не губитеся перед великими аудиторіями, вас оберуть головним промовцем. Намагайтеся максимально точно, коротко і чітко викласти необхідну інформацію, не втомивши слухачів.

ТЕРЕЗИ

Сприятливий день для того, щоб відкрити власну справу. У вас є всі шанси зробити приголомшливий старт, який дасть змогу обігнати нинішніх і потенційних конкурентів.

СКОРПІОНИ

Вас захопить нудьга. Побудьте на людях, отримайте радість від спілкування з близькими. Не виключений початок нового роману.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня вас дуже дратуватиме банальність. Це саме той настрій, коли можна зробити щось корисне та особливе.

КОЗЕРОГИ

Не варто псувати собі день, переживаючи проблеми наодинці. Краще обговоріть їх з близькими людьми й побачите, наскільки легше все вирішується, якщо ділишся своїми почуттями та думками.

ВОДОЛІЇ

У боротьбі за місце під сонцем вам доведеться продемонструвати все, на що ви здатні. Головне, правильно розподіліть сили та не засмучуйтеся через дрібниці.

РИБИ

Вдалий день для вирішення фінансових питань. Прозондуйте ґрунт щодо додаткового заробітку, а знайшовши хороший варіант - пожертвуйте часом задля додаткових грошей.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень