

І на скільки
Деякі українці мають можливість вийти на пенсію достроково. І це стосується не лише учасників бойових дій і тих, хто накопичив необхідний стаж для виходу на пенсію за віком, але й тих, хто за 1,5 роки до планового виходу на пенсію залишився без роботи.
Крім того, особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надаються зі зменшенням пенсійного віку, встановленого для одержання державних пенсій. Це передбачено ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС мають право на знижку пенсійного віку від 5 до 10 років, в залежності від періоду роботи на території зони відчуження, а саме:
Крім того, за даними zn.ua, торік уряд підвищив пенсію для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відповідно до змін, додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, та щомісячна компенсація сім'ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи має виплачуватись повністю незалежно від заробітної плати, пенсії чи іншого доходу.
Розміри пенсії по інвалідності, що настала через каліцтво або захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи, не можуть бути нижчими:
Джерело: Мін’юст
Радіо Трек: НОВИНИ
Поляки ретельно перевірили авто українців: два з них залишилися за кордоном
Ціла гора котлет із 300 г фаршу: потрібно додати один продукт
Такі євро радять навіть у руки не брати: для українців зробили попередження про гроші
Українка спричинила переполох на польському кордоні: на неї чекає екстрадиція
Покоління змін: Що приховує ваш рік народження?
Відомо, у мешканців яких областей України найвищі пенсії
«Ми вже вичерпали усі можливості економії»: Шмигаль зробив заяву щодо виплати пенсій і зарплат бюджетників
Кому пенсію призначать автоматично, а хто має звернутися до ПФУ: роз’яснення
Перерахунок пенсій у жовтні: в ПФУ показали, на скільки реально збільшились виплати
Відразу 3 категорії українців можуть оформити європейську пенсію
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.