«Ми вже вичерпали усі можливості економії»: Шмигаль зробив заяву щодо виплати пенсій і зарплат бюджетників

На соціальні потреби наразі пускають західну допомогу  

Якби не західна фінансова допомога, то українці вже могли б залишитися без пенсій та зарплат. Тому важливо якнайшвидше отримати обіцяні ЄС гроші. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, пише РБК-Україна з посиланням на Frankfurter Allgemeine Zeitung.

— Якщо говорити про вкрай негативний сценарій, то ми вже не змогли б платити ані зарплати, ані пенсії. Тому фінансова стабільність України така ж важлива, як і військова безпека чи постачання боєприпасів, — додав він.

За його словами, Україна отримує величезну підтримку від партнерів — на першому місці США, на другому — Євросоюз. Німеччина перебуває на передовій фінансової допомоги, проте 3 млрд євро з обіцяного європейського пакета в 9 млрд заблоковано, зокрема тому, що Берлін пропонує надати ці кошти у вигляді грантів, а не кредитів.

— Для нас найголовніше, щоб вони надійшли якнайшвидше. Нам це потрібно для того, щоб наша фінансова система вижила. Чи стане це кредитом або грантом, менш важливо. Ми вже вичерпали всі можливості економії, — зазначив прем'єр.

Він також наголосив, що на сьогодні оборонний бюджет України становить 60% державних видатків, тому західна фінансова допомога йде на соціальні потреби.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень