Кому пенсію призначать автоматично, а хто має звернутися до ПФУ: роз’яснення

Насправді все дуже просто

Пенсія за віком може призначатись автоматично, якщо в реєстрі застрахованих осіб є відомості про стаж, набутий до 2004 року (роботодавцем чи застрахованою особою було подано на переведення в електронний вигляд трудову книжку).

Якщо ж стажу в РЗО недостатньо, то пенсію буде призначено за заявою, яку можна подати через сервісний центр Пенсійного фонду України чи вебпортал електронних послуг ПФУ.

Отже, якщо в системі персоніфікованого обліку немає відомостей про необхідну кількість страхового стажу – пенсія за віком не призначається.

До речі, якщо додаткові документи не надані протягом трьох місяців з дня досягнення пенсійного віку, то вважається, що людина виявила бажання отримувати пенсію з пізнішого віку.

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень