Кому пенсію призначать автоматично, а хто має звернутися до ПФУ: роз’яснення

Насправді все дуже просто

Пенсія за віком може призначатись автоматично, якщо в реєстрі застрахованих осіб є відомості про стаж, набутий до 2004 року (роботодавцем чи застрахованою особою було подано на переведення в електронний вигляд трудову книжку).

Якщо ж стажу в РЗО недостатньо, то пенсію буде призначено за заявою, яку можна подати через сервісний центр Пенсійного фонду України чи вебпортал електронних послуг ПФУ.

Отже, якщо в системі персоніфікованого обліку немає відомостей про необхідну кількість страхового стажу – пенсія за віком не призначається.

До речі, якщо додаткові документи не надані протягом трьох місяців з дня досягнення пенсійного віку, то вважається, що людина виявила бажання отримувати пенсію з пізнішого віку.

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень