Хомко та Якимець прокоментували результати першого туру

Нагадаємо, другий тур виборів міського голови Рівного запланований на 15 листопада

За попередніми даними на виборах міського голови Рівного Володимир Хомко набирає до 39%, а Дмитро Якимець - трохи більше 18%

Лідери мерських перегонів прокоментували результати першого туру. Чинний мер каже, що задоволений результатом, однак, "низька явка на виборах в усій нашій державі є поганим сигналом для центральної влади". Водночас, Володимир Хомко планує цього тижня представити розширену програму розвитку Рівного на наступні два роки. Каже, якщо все вдасться втілити в життя – рівняни будуть задоволені. Щоправда, зауважив – реалізація запланованого залежатиме від наявності коштів в бюджеті.

Натомість, за словами Дмитра Якимця, його особисті та партійні результати є цілком пристойними. Він зауважив, що його команда дивиться з надією у другий тур і  буде із впевненістю готуватися, оскільки "60% рівнян не підтримали на виборах курс чинного міського голови". 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень