Хомко та Якимець прокоментували результати першого туру

Нагадаємо, другий тур виборів міського голови Рівного запланований на 15 листопада

За попередніми даними на виборах міського голови Рівного Володимир Хомко набирає до 39%, а Дмитро Якимець - трохи більше 18%

Лідери мерських перегонів прокоментували результати першого туру. Чинний мер каже, що задоволений результатом, однак, "низька явка на виборах в усій нашій державі є поганим сигналом для центральної влади". Водночас, Володимир Хомко планує цього тижня представити розширену програму розвитку Рівного на наступні два роки. Каже, якщо все вдасться втілити в життя – рівняни будуть задоволені. Щоправда, зауважив – реалізація запланованого залежатиме від наявності коштів в бюджеті.

Натомість, за словами Дмитра Якимця, його особисті та партійні результати є цілком пристойними. Він зауважив, що його команда дивиться з надією у другий тур і  буде із впевненістю готуватися, оскільки "60% рівнян не підтримали на виборах курс чинного міського голови". 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень