

Де зимуватиме лебідь?
Лебідь із парку Молоді не зимуватиме на водоймі.
Працівники Рівненського зоопарку традиційно заберуть його на перетримку. Варто лише дочекатися першої криги, розповів директор міського зоопарку Олег Павлюк:
У нас щороку зимує кілька лебедів. Всі вони спокійно плавають по нашому ставку в зоопарку. Птаха з Лебединки заберемо з дня на день, чекаємо лише сприятливих умов. Бо доки не з'явиться перша крига, його фізично зловити важко. Адже до берега він не підливає, тікає від наших працівників.
Між тим зауважимо, що за словами рівненського орнітолога Василя Ільчука, лебеді не бояться холоду. І досить комфортно почувають себе навіть у морози, адже мають густе та тепле пір’я.
Цього року вже були такі турботливі заявки з приводу того, що на водоймі замерзають лебеді. Насправді на водоймах ці птахи будуть до останнього. Адже зі зміною погоди не всі відлітають відразу.
Зараз лебеді мають статус кочових, осілих птахів. Якщо тепла зима, то вони залишаються, а коли крига замерзає, то птах може перелетіти на водойму, де немає криги. Наприклад, у Рівному є ділянки водойм, які ніколи не замерзають, – пояснив орнітолог.
Їжу лебеді можуть добувати собі навіть взимку. Завдяки довгій шиї вони можуть діставати з дна водойми рештки рослин.
Фахівець також зауважив, що попри морози часто трапляється так, що ці птахи не хочуть відлітати через те, що їх підгодовують люди. Лебеді звикають до цього та чекають їжі навіть у сильні морози.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, чим заборонено годувати лебедів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
Хто працює у прокуратурах на Рівненщині та скільки платять прокурорам
Мережу нелегальних товарних бірж «накрили» в Україні: офіси були й на Рівненщині
Налипання снігу, ожеледиця та поривчастий вітер: на Рівненщині ускладняться погодні умови
Сніг та грози накриють Україну: якою буде погода на Рівненщині
Погріємося чи замерзнемо? Синоптики дали прогноз погоди до кінця осені
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415